چرا به فی؟

چرا قیمت ها در به فی پایین تر از سایر فروشگاهها می باشد؟

دلیل اصلی این موضوع سیاست به فی در ارائه کمترین قیمت و ارائه بیشترین خدمات به مشتریان می باشد.
امروزه در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی هیچ متغییری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد به همین منظور ما در فروشگاه به فی همواره سعی کردیم به جای پرداخت هزینه های گزاف برای تبلیغات،حاشیه سود خود را کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر ،رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم.

چگونه مطمئن شوم کالای خریداری شده از به فی ، کالای اصلی است و تقلبی نیست؟

1. فروشگاه اینترنتی به فی بر خلاف فروشگاه های در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی برد، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.
2. به فی علاوه بر موارد فوق دارای 7 روز تضمین تعویض کالا است به این صورت که اگر کالای خریداری شده در مدت 7 روز اولیه دچار ایراد فنی گردید، کالا را برای مشتری تعویض می نماید.

آیا ممکن است علت تفاوت قیمت در سایت به فی، به دلیل تفاوت در کشور سازنده باشد؟

خیر، این دقیقا همان توجیهی است که سایر فروشگاه ها برای گرانتر فروختن کالای خود به شما ارائه می نمایند.
1. با توجه به اینکه به فی خود وارد کننده کالا نمی باشد و صرفا کالاهای شرکتی را به فروش می رساند و معمولا پارت کالاهایی که یک شرکت وارد و پخش می نماید، یکسان است.
2. حتی اگر در یک کالا کشور سازنده درج نشده باشد، مشتریان محترم می توانند بصورت تلفنی، کشور سازنده را سوال نمایند و سپس با اطمینان خرید نمایند.

عنوان می شود که فروشگاه های اینترنتی قابل اطمینان نیستند و پس از خرید، در صورتیکه با مشکلی مواجه شوید، دست خریداربه جایی نمی رسد؟ آیا این موضوع صحت دارد؟

متاسفانه این مورد نیز مانند سایر موارد تنها برای تخریب ذهنیت مشتری است، اینکه یک فروشگاه، اینترنتی است به معنی مشخص نبودن جا و مکان آن نیست، به خصوص در مورد فروشگاه های بزرگ، بلکه به معنی این است که در این فروشگاه ها، شما بجای مراجعه حضوری می توانید از طریق مراجعه به وب سایت و در تمام طول شبانه روز و هفت روز هفته، خرید خود را انجام دهید.
علاوه بر آن فروشگاه های اینترنتی برای کسب مجوز فعالیت نیازمند کسب تاییدیه از جمله از اماکن نیروی انتظامی هستند. مجوزهای مراجع ذیصلاح مانند مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و پروانه کسب از اتحادیه، بدون مشخص بودن مکان فعالیت به هیچ کسب و کاری اعطا نمی گردد.
از طرف دیگر شما در مقایسه با فروشگاه های در سطح شهر، در فروشگاه به فی طرف حساب با یک شرکت و برند ثبت شده می باشید که به مراتب پاسخگویی بیشتر دارد.

آیا قیمتهای سایت به روز است؟

بله، ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد.

بازخوردها