انواع تبدیل

بازدید: 5875

فروش انواع تبدیل ها براساس بهترین برندها بامناسب ترین قیمت/به فی

 فروش انواع تبدیل ها براساس بهترین برندها بامناسب ترین قیمت,گارانتی با تحویل 3 تا 5 ساعته

انواع تبدیل Types of conversions

انواع تبدیل توسط تولیدکنندگان لوازم جانبی ارائه شده،امااگربخواهید یک مبدل مناسب بخرید ابتدا باید بدانید دستگاه های مبدا و مقصد داری چه پورتی هستند و بعد از آن مشخص کنید کدام دستگاه ورودی و کدام خروجی است.

از انواع تبدیل هابرای اتصال کامپیوتر،موبایل، تلویزیون، مانیتو، ویدئو پروژکتو، کنسول های بازی، ماهواره،لپ تاپ و... به یکدیگر استفاده        می شود،چرا که تمام دستگاه ها دارای پورت یکسان نمی باشندوگاهی برای ایجاد ارتباط وانتقال اطلاعات نیاز به تهیه یک مبدل جداگانه است.

در فروشگاه اینترنتی به فی انواع مختلف تبدیل از جمله AV،Display،VGA،HDMI،MHL،Type-C،OTG،USو ... وجود داردومی توانید برحسب نیازخودیکی از این مبدلهاراخریداری کنید.

تمام تبدیل های ارائه شده در فروشگاه به فی دارای گارانتی اصلی و از برندهای معتبر چون فرانت (Faranet)،برندبافو (Bafo)،برندمایکروسافت (Microsoft)،برندسونی(Sony)،برنددی-نت(D-Net)،برندپی نت(P Net)،برندکی نت(K Net)،برندهویت(Havit)و ... هستند و باخریداینترنتی در سریع ترین زمان ممکن به دست تان خواهد رسید.

کابل اچ دی ام ای hdmi
تبدیل اچ دی ام ای به مانیتور
تبدیل vga
کابل اچ دی ام ای 4k
تبدیل اچ دی ام آی به وی جی ای
تبدیل hdmi به vga بدون کابل
انواع کابل hdmi
خرید کابل hdmi 4k
فروش انواع تبدیل ها براساس بهترین برندها بامناسب ترین قیمت/به فی

کابل‌های معروف قرمز، سفیدوزرد که نوعی رابط «RCA» هستند در زمانی پرطرفدارترین نوع رابط‌های صوتی و تصویری محسوب می‌شدند.با این که معمولا به این کابل‌ها به عنوان کابل RCA اشاره می‌شود، ولی در واقع RCA به رابط فلزی سر کابل‌ها اشاره می‌کندومخفف نام شرکت «Radio Corporation of America»است که استفاده از این کابل‌ها را به امری عمومی در بین مردم تبدیل کرد.

کابل‌های قرمز و سفید برای سیگنال‌های صوتی، و کابل‌ زرد برای ارسال سیگنال تصویر استفاده می‌شود. این سه کابل به کمک یکدیگر توانایی انتقال تصویر با رزولوشن 480i یا 576i را به همراه صدای استریو دارند.درست همانند کابل VGA، رابط RCA نیز توسط کابل‌های DVI و HDMI جایگزین شده است.

فروش انواع تبدیل ها براساس بهترین برندها بامناسب ترین قیمت/به فی

کابل VGA می‌تواند تا رزولوشن 640 در 480 پیکسل را در 16 رنگ پشتیبانی کند، همچنین با کاهش رزولوشن به 320 در 200 پیکسل می‌توانید تعداد رنگ را تا 256 افزایش دهید.این حالت به نام «Mode 13h» نام داشته و معمولا زمانی مورداستفاده قرار می‌گیردکه رایانه‌ی خود را به حالت «Safe Mode» بوت می‌کنید. همچنین در اواخر دهه‌ی 1980 و اوایل دهه‌ی 1990 میلادی، از این حالت برای گیمینگ در رایانه استفاده می‌شد.

فروش انواع تبدیل ها براساس بهترین برندها بامناسب ترین قیمت/به فی

کابل VGA می‌تواند سیگنال‌های ویدئویی«RGBHV»راانتقال دهد.کدها به ترتیب معادل «Red»، ‏«Green»،‏«Blue»،‏«Horizontal Sync» و «Vertical Sync» هستند. سوکت VGA از 15 پین تشکیل شده است که در سه ردیف 5تایی قرار دارندومعمولا نیز رنگ این کابل‌ها آبی است. این سوکت‌ها توسط دو پیچی که در دو کنار آن قرار دارند به خوبی به دستگاه مقصد متصل می‌شوند.امروزه این کابل‌ها به ندرت مورد استفاده قرارمی‌گیرندوبیشتردردستگاه‌های قدیمی استفاده می‌شوند، چراکه به طور گسترده‌ای توسط کابل‌های DVIو HDMIجایگزین شده‌اند. در ادامه‌ی مطلب به این دو کابل نیز خواهیم پرداخت.

فروش انواع تبدیل ها براساس بهترین برندها بامناسب ترین قیمت/به فی

 «HDMI»یا«High Definition Media Input»یک رابط انتقال صوت وتصویراختصاصی، ولی بسیار موفقیت است.HDMI توسط گروهی از تولید کنندگان الکترونیکی نظیر«Sony»،‏«Sanyo»و«Toshiba»تولید شده است تا بتواند سیگنال‌های ویدئویی (فشرده نشده)وصوتی (یا به صورت فشرده نشده یا به صورت فشرده شده‌ی 8 کاناله) را به مانیتورها، تلویزیون‌های دیجیتال و پخش‌کننده‌های DVD یا بلوری انتقال دهد.

فروش انواع تبدیل ها براساس بهترین برندها بامناسب ترین قیمت/به فی

کابل HDMI 1.4 می‌تواند فایل صوتی 24 بیت فشرده نشده را به صورت kHz ‏192، و ویدئو را تا رزولوشون 4096 در 2160 پیکسل (که به نام 4K یا Ultra HD شناخته می‌شود) انتقال دهد.از آنجایی که HDMI نیز از استانداردهای ویدئویی مشابهی از DVI پشتیبانی می‌کد، هر دو با یکدیگر سازگار هستند.از آنجایی که نیازی به تبدیل سیگنال آن‌ها وجود ندارد،کاهش کیفیتی نیز پیش نخواهدآمد (هرچند بر خلاف HDMI، کابل DVI از صوت پشتیبانی نمی‌کند).

 سه نوع رابط HDMI وجود دارد که به طور مرسوم مورد استفاده قرار می‌گیرد.«Type A»رابط HDMIبا اندازه‌ی کامل آن است که در تلویزیون‌ها و تجهیزات سینما خانگی استفاده می‌شود.«Mini HDMI»یا«Type C»معمولا در لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها استفاده می‌شود.کابلMicro-HDMI یا «Type D» نیز بیشتر در تلفن‌های همراه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش انواع تبدیل ها براساس بهترین برندها بامناسب ترین قیمت/به فی
 برای مشاهده سایرمحصولات لوازم جانبی موبایل, لپ تاپ بامناسب ترین قیمت هامیتوانیدبه بخش منوی انواع تبدیل مراجعه فرمایید.