D-Link DEM-220R SFP 100Base-BX Single-mode Fibre Transceiver

فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 220 آر :
-نوع فیبر 9/125um Single-mode Fiber
-نوع درگاه LC/UPC
-سرویس دهی تا مسافت 20 کیلومتر
-نرخ انتقال اطلاعات 100 مگابیت بر ثانیه
-دارای Hot Pluggable
-مناسب برای ادارات و سازمانها
– اتصال کابل فیبر نوری به سوئیچ مجهز به پورت SFP
گارانتی سه ساله ایزی
  • وضعیت محصول : تماس بگیرید
  • شناسه کالا : 598308
تماس بگیرید

D-Link DEM-220R SFP 100Base-BX Single-mode Fibre Transceiver

مبدل فیبر نوری D-Link DEM-220R SFP 100Base-BX Single-mode Fibre Transceiver توسط شرکت دی لینک طراحی و تولید شده و برای تبدیل سیگنال های موردنظر چون اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سیگنال نوری مورد استفاده قرار میی گیرد.

D-Link DEM-220R SFP 100Base-BX Single-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-220R

مبدل های فیبر نوری برای افزایش مسافت انتقال سوئیچ ها ساخته می شود. با وصل کردن این ماژول به سوئیچ های هوشمند می توان فاصله انتقال را به ده ها کیلومتر افزایش داد. مبدل فیبر نوری تک حالته DEM-220R دی لینک قابلیت طولانی کردن دامنه انتقال تا 20 کیلومتر را دارد و سرعت 100 مگابیت بر ثانیه را فراهم می کند.

ویژگی های D-Link DEM-220R SFP 100Base-BX Single-mode Fibre Transceiver :

-نوع فیبر 9/125um Single-mode Fiber

-نوع درگاه LC/UPC

-سرویس دهی تا مسافت 20 کیلومتر

-نرخ انتقال اطلاعات 100 مگابیت بر ثانیه

-دارای Hot Pluggable

-مناسب برای ادارات و سازمانها

- اتصال کابل فیبر نوری به سوئیچ مجهز به پورت SFP

ابعاد 13.4 * 28 * 55.5 میلی متر
وزن 19.1 گرم
مشخصات فنی -استاندارد و پروتکل :IEEE 802.3ah 100BASE-BX
-ایمنی و انتشار : TUV . UL . FDA
-نرخ انتقال : 100Mbps
-حداکثر طول کابل : 20 کیلو متر
-طول موج : Tx:1310nm , Rx:1550nm
-منبع تغذیه : 3.3 ولت
شرکت سازنده d-link - دی لینک
گارانتی ایزی
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد
    اشتراک گذاری

    اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

    آدرس کوتاه شده‌ی صفحه: برای کپی کردن لینک روی آن کلیک کنید