ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05

Engenius SFP2185-05 Optic Fiber Module
اتصال دهنده دوبلکس LC قابل حمل
سازگار با IEEE 802.3z
انطباق استاندارد صنعتی
مطابق با استاندارد ایمنی بین المللی IEC 825
پشتیبانی از ROHS
تماس بگیرید
برای اطلاع از قیمت و همچنین سفارش کالا با ما تماس بگیرید

EnGenius SFP2185-05

ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05

EnGenius یک شرکت متخصص در زمینه تولید تجهیزات ارتباطات بیسیم Wi-Fi و رادیویی RF با سابقه 18 ساله می باشد که دفتر مرکزی و کارخانه آن در کشور تایوان استقرار یافته است.ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05

این شرکت از پیشگامان راه حل های ارتباطات شبکه های بی سیم در حالت نقطه به نقطه PtP و یک نقطه به چند نقطهPtMP بوده و محصولات خود را برای استفاده در خانه ها، کسب کارهای کوچک ، بزرگ ، صنعتی و سازمانی تولید کرده است که شامل تجهیزات مربوط به شبکه می باشد.این محصولات دارای ویژگی و امکانات متنوع ، سطح بالای کیفیت و مقرون به صرفه می باشند. همچنین خطوط تولید ما از دستگاه هایی با تکنولوژی روز ، جهت تولید محصولات مخابراتی و ارتباطی استفاده می کند.

محصولات جدید این برند با تکنولوژی های جدیدی مانند EnMesh ( راه حل ایجاد شبکه های به هم پیوسته در محیط های صنعتی و اداری بدون نیاز به کابل کشی ) و EnTurbo (راه حل پشتیبانی و سرویس دهی به تعداد زیاد کاربر در محیط های پرترافیک مانند سالن های سمینار ، نمایشگاه ها ، توزیع اینترنت در روستا و مناطق صنعتی و ... ) هم اکنون در بازار عرضه شده و قابل تهیه از نمایندگی های معتبر ما در سراسر دنیا می باشند.نرخ انتقال داده (حداکثر): 1250 مگابیت بر ثانیه، نوع رابط: SFP، فیبر نوری کانکتور: LC. طول موج: 850 نانومتر، رنگ محصول: نقره ای، حداکثر فاصله انتقال: 5000 متر. حداکثر ولتاژ: 3.45 ولت، حداکثر جریان: 0.16A. عرض: 13.7 میلیمتر از ویژگی های این محصول به شمار می رود.

ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05 یکی از محصولات شرکت اینجنیوس می باشد.این شرکت برای جا نماندن از سایر شرکت ها در این زمینه(تولید ماژول های فیبر نوری) محصولاتی همانن ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05 را با بهترین کیفیت و قیمت تولید و روانه بازار کرده است.از جمله ویژگی های این محصول می توانه به اتصال دهنده دوبلکس LC قابل حمل ، سازگار با IEEE 802.3z ، انطباق استاندارد صنعتی ، مطابق با استاندارد ایمنی بین المللی IEC 825 و پشتیبانی از ROHS اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برند اینجنیوس می توانید به صفحه معرفی برند EnGenius مراجعه کنید. همچنین می توانید جهت مشاهده لیست کامل مشخصات و قیمت آخرین محصولات این شرکت به صفحه محصولات جنیوسمراجعه کنید.
فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی به فی نمایندگی رسمی شرکت Genius می باشد و کلیه محصولات برند جنیوسرا با گارانتی اصلی و معتبر شرکت پانا  به خریداران محترم خود عرضه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گارانتی رسمی رایانه همراه و شرایط ضمانت این شرکت می توانید با پشتیبانی به فی در ارتباط باشید

بخشها :
شناسه کالا: 596418
استاندارد ایمنی IEC 825
پهنای باند data rate پهنای باند 1.25Gbps
نوع فیبر فیبر 50/125um or 62.5/125um Multi-mode
حداکثر طول کابل 500m
نوع پورت پورت LC
تغذیه برق تغذیه برق 3.15 تا 3.45 ولت
طول موج ج 850nm
شرکت سازنده engenius - انجنیوس
گارانتی پانا
اشتراک‌گذاری

شبکه‌های اجتماعی:

آدرس کوتاه شده‌ی صفحه: برای کپی کردن لینک روی آن کلیک کنید
نظرات
    ارسال نظر
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد