ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

رنگ ها :

753,000 تومان

برند : Tp-link
Brands

در انبار موجود نمی باشد

مقایسه کالا

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

ابعاد مناسب

کیفیت ساخت بالا

نصب آسان است

گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )

توضیحات خلاصه محصول

ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A با نام تجاری TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module شناخته می شود که توسط  کمپانی TP-Link طراحی و تولید شده.کارت ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A برای گسترش فاصله انتقال معرفی شده اند که با همه پورت های SFP به خصوص سوئیچ ها سازگار است.برای سوئیچ های مدیریت شده و هوشمند ما می توانیم فاصله را تا چند کیلومتر حتی ده کیلومتر افزایش دهیم که می تواند نیازهای مسافت شبکه را برآورده کند. کاربران با توجه به قیمت و سرعت انتقال کارت ماژول مورد نظر خود را انتخاب کنند.ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A را می توان بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ نصب و راه اندازی نمود.شما می توانید ماژول های دیگر را در این صفحه به فی دنبال کنید.برای دیدن صفحه اصلی ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A در سایت تی پی-لینک می توانید این لینک را دنبال کنید.

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module - ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A

 

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

کمپانی تی پی-لینک با نام تجاری TP-Link یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکـه های اینترنتی و روتر اسـت که فعلا در رتبه سوم جهانی حضور دارد.کالاهای تی پی-لینک هم اکنون به 120 کشور دنیا صادر می شود و می توان گفت بخش بزرگی از بازارهای جهانی در دست این کمپانی اسـت.این کمپانی در زمینه تولید ADSL وایرلس،اکسس پوینت،روتر،سوئیچ،دوربین های IP،پاورلاین،پیرینت سرور،مبدل های رسانه ای و آداپتورهای شبکـه حضور پررنگ دارد.تی پی لینک در می سال 1996 میلادی در کشور چین تاسیس شده اسـت که نام برند آن از Twisted Pair که به معنی زوج سیم به هم تابیده شده اسـت گرفته شده .شما میتوانید انواع محصولات کمپانی تی پی-لینک به خصوص ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A را در فروشگاه انلاین به فی مقایسه مشاهد و خریداری کنید.

مشخصات محصول

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

مشخصات فنی
استانداردها و پروتکل ها
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
طول موج
TX: 1550nm / RX: 1310nm
منبع تغذیه
3.3V
گواهینامه ها
FCC, CE
کابل
Single-mode Fiber
نوع فیبر
9/125 μm Single-mode
حداکثر طول کابل
10km
نرخ ارسال اطلاعات
1.25Gbps
نوع پورت
LC/UPC

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پارس ارتباط

پارس ارتباط (pars-e) با تجربه ی یک دهه فعالیت در زمینه تامین و عرضه تجهیزات مرتبط با شبکه های کامپیوتری و سیستم های ارتباطی توانسته پاسخ گوی بخش گسترده ای از تقاضای بازار باشد. توجه ویژه پارس ارتباط به خدمات پس از فروش و تعهد کامل به گارانتی محصولات خود سبب اعتماد و رضایت مندی مشتریان عزیز شده است. در حال حاضر این شرکت به عنوان گارانتی معتبر و شناخته شده در حوزه ی IT کشور به حساب می آید.محصولات پارس ارتباط شامل تجهیزات شبکه، مودم های ADSL، روتر، ذخیره ساز تحت شبکه، دوربین تحت شبکه، تجهیزات نظارت تصویری و امنیتی و هارد دیسک اینترنال از برندهای Qnap ،Seagate، Western Digital، TP-Link، HIKVision، Asrock و Mikrotik است.آدرس و نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم، پلاک 12تلفن: 95 93 8 - 021وبسایت: www.pars-e.com
  • پشتیبانی از تکنولوژی WDM Bi-Directional
  • ماژول WDM Bi-Directional SFP
  • نصب آسان
  • ندارد
کارآیی و عملکرد8
امکانات و قابلیت‌ها8
کیفیت ساخت9
طراحی و ظاهر6
ارزش برابر قیمت7